Štvrté kolo Slovenskej Rugbyovej Ligy sa odohralo v nedeľu 13. Júna v Bratislave. Na oboch stranách stáli vyrovnané tímy aj s novými hráčmi. Hral sa krátky formát 5. vs 5. tak aby dostal každý šancu si zahrať a získať nové skúsenosti. Niektorí hráči sa stále zoznamujú s pravidlami rugby league.

Akonáhle sú hráči na ihrisku s plným kontaktom, tempo hry sa mení v porovnaní s tréningom. Ešte musíme zapracovať na kondičke, avšak hráči boli odhodlaní ísť do plného kontaktu. Nasledujúci víkend sa uskutoční 5. kolo a veríme, že s väčším počtom hračov aby sme boli schopný zostaviť tímy o počte hráčov 7 alebo viac.

Pandemická situácia sa spomaľuje s nástupom leta. Hráči, ktorí sú zaočkovaní sa postupne vracajú na ihrisko, aj napriek faktu, že musia odpočívať v prípade vedľajších účinkov počas rovnakého víkendu.

Očakávame sa posunúť v prípave priateľských zápasov s tímamy z Moravy. Prípravy a plánovanie už prebiehajú a prvé dohody ohľadom zápasov sú už na stole. Ďakujeme fanúšikom a podporovateľom za fotky a videa zo zápasu.

_