V nedeľu sme mali dosť šťastia hrať pod zaťiahnutým slnkom, keď sme počas celého doobedia čelili silnému dažďu a pár hráčov nebolo dostatočne motivovaných doraziť a pripojiť sa k týmu.

Vzhľadom na fakt, že nám chýbalo pár dobrých a skúsených hráčov z predchádzajúceho turnaja, dali sme príležitosť novým tváram, a niektorí z nich zažili svoj debut v rugby, ale aj starším hráčom, ktorí sa vrátili po skutočne dlhej korona prestávke naspäť na ihrisko.

Táto čínska chrípka veľmi ovplyvnila Slovensko ale teraz sa vraciame naspäť do starých koľají. Nastavením dobrých zvykov počas nedeľného rugby turnaja, mali hráči možnosť okúsiť plný kontakt, ktorý rugby ponúka a zvyknúť si na pocit skládok.

Pred nami je ešte dlhá cesta k tomu aby sme dosiahli žiadanej fyzickej a technickej úrovne; ale najdôležitejšia vec je, že všetci zúčastnení hráči a trenéri sa bavili, majú chuť trénovať, motivovať spolúhráčov a priateľov, a hrať viac a viac rugby. Dúfajme, že budúcu nedeľu počasie bude konečne lepšie a my môžeme počítať s celým týmom a zúčastniť sa poriadneho 9-tkoveho rugby turnaja.

Rozhodca, generálny riaditeľ: Richy.

Hráči z Bratislavy, Nitry, Šale, Trnavy a Žiliny.