Rugby Slovensko Bratislava
Rugby Slovensko Bratislava

Rugby klub Bratislava (podobne ako všetky športové kluby) je negatívne zasiahnutý pandémiou a má veľké problémy s fungovaním.

Napriek protipandemickým opatreniam, ktoré rešpektujeme a dodržiavame, vedenie RKB aktívne chystá tréningový plán tak, aby sme boli pripravení, keď sa situácia opäť uvoľní. Vzhľadom na povahu pandémie a šírenia vírusu, predpokladáme, že tréningy a súťaže budú môcť začať v apríli 2021.

Medzitým nás pokojne môžete kontaktovať, ak by ste chceli začať hrať rugby. Prvé tréningy sú zadarmo pre všetkých záujemcov, či už deti, alebo dospelých. Príďte a vyskúšajte si nový šport a zoznámte sa s našimi hráčmi a trénermi. Keďže pravidlá sú pravidlá, zatiaľ využívame čas a venujeme sa projektom, ktoré môžeme robiť aj z domu. Verím, že nás onedlho opäť čaká množstvo zápasov (ale závisí to, samozrejme, aj od situácie).

Rugby klub Bratislava sa, ako vždy, teší na nové tváre. Na hráčov všetkých výkonnostných úrovní, avšak aspoň s istou dávkou fyzickej kondície, keďže rugby je rugby.

Takže ešte raz: pokojne nám píšte, nepotrebujete žiadne predchádzajúce skúsenosti s rugby, ale dobrá kondícia sa hodí!