Možno i vás vďaka vysielaniu na českých športových kanáloch alebo Youtube zaujalo rugby, no obávate sa kontaktu.

Rugby Klub Bratislava - Piestany

Nebojte sa, amatérske rugby má od profesionálnych zápasov ďaleko. Takže hoci sú tvrdé zrážky realitou, na našej úrovni k nim máme ďaleko.

Môžete si pozrieť videá z našich tréningov a zápasov, aby ste na vlastné oči videli, ako vyzerá amatérske rugby v Bratislave.

Náš tím tvorí väčšina slovenských hráčov, ktorí nikdy predtým rugby nehrali. Po pol roku pravidelnej účasti na tréningoch už nastupujú v súťažných zápasoch. Iní hrať nechcú a preto zostávajú len súčasťou komunity. V rugby je miesto pre každého, najdôležitejšie je prekonať dennú rutinu práce a rodiny a stretnúť nových ľudí mimo vlastnej komfortnej zóny.

Okrem toho, nie ste vo forme? Trochu pri tele? Rugby tréning je ten správny šport pre vás s množstvom kardio cvičení. Máme malý gym, kde si môžete zacvičiť. Väčšina z nás robí v biznis centrách, administratívnu prácu alebo v továrňach a nehýbe sa. Je dôležité nájsť motiváciu hýbať sa a páliť kalórie.

V RKB nájdete skupinu milých ľudí, ktorí vás motivujú dostať sa do formy a zúčastniť sa i na zopár spoločenských podujatiach počas sezóny.

Ak potrebujete viac detailov, kontaktujte nás. Zodpovieme všetky otázky a zareagujeme na všetky pochybnosti. Radi učíme rugby nových ľudí a venujeme sa začatočníkom.

 

rugbyklubbratislava@gmail.com

 

Quantior