Rugby Klub Bratislava od tohto roka 2019 ponúka uľahčený prístup k rugby, vďaka “bezkontaktnému” rugby.

Rugby Klub Bratislava - Rugby Club Zilina

Môžete sa pridať každú stredu od 18.00 do 20.00, naučíte sa základný drill s jednoduchým blokovaním/formou dotyku protihráča/ bez toho, aby ste riskovali nejaké zranenie. Skupinu tvoria Slováci a cudzinci, ktorí sa chcú troška zabaviť, spáliť vďaka rugby aj nejaký ten “špek”.

rugbyklubbratislava@gmail.com

V živote každého klubu je okamih, keď štandard už nestačí.

V RKB sa snažíme o neustále zlepšovanie – v prvom rade samozrejme našej hry, ale na mysli máme aj iné aspekty – vybavenie, miestnosti, tréningové prostredie.

Našim cieľom je plnohodnotný perfektný zážitok pre hráčov i priaznivcov, na tréningoch i počas zápasov. Našou najväčšou výzvou zostáva rozrastajúca sa rugby škola, v ktorej chceme vychovávať novú generáciu ragbistov (je dôležité začať skoro, čo by sme my, tridsiatnici, vedeli dosvedčiť po každom zápase).

Ragby je len našim koníčkom. Venujeme sa mu v našom voľnom čase a za vlastné prostriedky. Robíme to radi a nesťažujeme sa.

Aby sme však rástli a zlepšovali sa, potrebujeme vašu pomoc. Oceníme čokoľvek – či už to je jednorazový dar, pravidelný príspevok alebo dokonca len pomoc.

Staňte sa súčasťou multikultúrneho tímu so skvelou atmosférou a vychutnávajte si naše úspechy s nami.

#rugby #bratislava

http://www.quantior.com

Quantior