Rugby 7s RKB June 2019 - Rugby Klub Bratislava
Rugby 7s RKB June 2019 – Rugby Klub Bratislava

SK

Rugby Klub Bratislava sutazil v poslednom rugby 7s turnaji v tejto sezone 2018/2019.
Zvitazili sme v dvoch zapasoch zo styroch – podarilo sa nam prekonat Piestany a Zilinu.
Muzstvo z Trnavy nas prevalcovalo, ide o velmi kvalitny tim a co sa tyka Slovanu, porazka bola tesna ale boli by sme radi, ak by rozhodcovia prisnejsie hodnotili niektore nebezpecne zakroky.
Trnava je vitazom tohto rocnika, ak sa nemylim ide o druhýkrát titul v rade.
Specialne podakovanie patri nasmu trenovi Zulfovi, bol velkou podporou pre cely tim.

Tim: Charlie, Jan, Julius, Robin, Giacomo, Giuseppe, Dusan, Oriol, Walter.

Na konci mesiace privitame na domacom ihrisku rakusky klub Stade de Vienne a chceli by sme pozvat vsetkych priatelov klub zo Slovenska aby posilnili rady obidvoch muzstiev.
Zapas sa kona v Sobotu 29.6.

ENG

The Rugby Klub Bratislava has competed the last tournament rugby 7s of the season 2018-2019, already a fast year ending.
We have won 2 matches out of 4, over Piestany and Zilina. Dominated by Trnava, we lost against a competitive team. Against Slovan, the defeat was short and we might be begging more from the new referee regarding some dummy moves and fool play.
Trnava is champion of this season, for the second time in a row if I may right.
Big thanks to our coach Zulf, supporting us on the side, and sharing the same vision of rugby.

Squad: Charlie, Jan, Julius, Robin, Giacomo, Giuseppe, Dusan, Oriol, Walter

We would have a friendly match at the end of the month against Stade de Vienne and would invite our friends from Slovakia to reinforce both side – on Saturday 29th June 2019.

 

Trnava 7s June 2019 01

”Po roku teda opäť získavame titul. Sezóna nebola podarená z organizačného hľadiska a nie všetky turnaje vyšli, tak ako mali. Preto sme radi, že sa nám podarilo zvíťaziť v každom zápase sezóny. Dúfame, že sa nám spolu s ostatnými klubmi podarí zvýšiť úroveň a organizáciu slovenskej sedmičkovej súťaže v budúcej sezóne.

Včerajší turnaj bol peknou bodkou za sezónou. V prvom stretnutí sa nám podarilo vysoko zvíťaziť nad mladým tímom z Piešťan. V druhom stretnutí sme mohli spečatiť majstrovský titul, čo nám v úvode zápasu zväzovalo ruky a chybami sme púšťali Žilinu do príležitostí. Počas zápasu sme navyše prišli o kľúčového hráča Maťka Minárika. Následne sme sa našťastie vzchopili a zvíťazili. Žilina nás v tomto ročníku potrápila v každom stretnutí a zaznamenala výrazný progres. Týmto by sme chceli popriať šéfovi žilinského rugby Palovi Majerčíkovi skoré uzdravenie, keďže na včerajšom turnaji utrpel vážne zranenie. Proti RK Bratislava sa nám zápas vydaril a pohodlne sme vyhrali nad kvalitným súperom. O prvé miesto na turnaji sme sa stretli v zápase so Slovanom Bratislava, ktorý odohral výborný turnaj. V tesnom zápase sme mali mierne navrh. Za pomoc v tomto zápase ďakujeme Charliemu, keďže pre zranenia sme turnaj dohravali šiesti. Veľké poďakovanie si zaslúži od klubu Luko, ktorý nám v tejto sezóne veľmi pomohol.

Trnava 7s June 2019 02

Veľké poďakovanie patrí Radovi Bereczovi, ktorý nám neskutočne pomáha, spoločnostiam Kocka s. r. o. a MP Profit PB, ktoré nám vytvárajú podmienky, aby sme si mohli podobné chvíle užívať. Vďaka patrí samozrejme všetkým, hráčom, fanúšikom a každému kto nám pomáha a zaujíma sa o rugby v Trnave a na Slovensku.

Svetový mier a rocková hudba do každej domácnosti! Trnava do teho!” –

Rugby Club Spartak Trnava
low profiles
Big thanks to the all low profiles for working on the safety and the good spirit on and off the pitch – good luck for your night shift at the airport, don’t forget your sticker ”nie uber na Slovensku”