Rugby ragby Bratislava Slovakia Europe Sport club American Football Skola Slovensko Rugby Club Donau Wien Austria

SK

RKB začína s tréningami po zimnej prestávke už 10. januára o 18.00.

S novým projektom Touch rugby klub privíta aj nové tváre, ktoré hľadajú príležitosť zahrať si rugby bez kontaktu. Ak vás to zaujíma, radi vás privítame.

S teplejším počasím pribudnú aj súťaže v Touch Rugby. Sledujte nás, aby ste mali všetky potrebné informácie.

Seniorský tím čaká domáca liga plus dva zápasy doma proti anglickým tímom. Stále rozvíjame partnerstvo s rakúskou ligou, aby sme hrali viac zápasov proti Viedni. Hľadáme tiež mužov, ktorí chcú hrávať súťažne (plná registrácia, zápasy s plným kontaktom, pravidelné tréningy, úhrada cestovných nákladov)

Pomaly ale isto rastie aj náš ženský tím, vďaka priateľstvu a spojeniam v tíme. Dámy bude čakať niekoľko zápasov, aj vďaka partnerstvu s inými klubmi. Zostaňte v kontakte, aby ste mali vždy čerstvé informácie.

RKB je viac ako klub. Je to športová rodina, kde môžete stretnúť priateľov a deliť sa o skvelé momenty. Ak sa na to necítite a bojíte sa rugby, ktoré vidíte na Youtube, ozvite sa manažmentu RKB a dozviete sa viac o skutočnom amatérskom rugby, ktoré je bezpečné a veľmi priateľské.


ENG

The Rugby Klub Bratislava restarts the training pretty early, from Wednesday 10th January, at 18.00.

With the new project Touch rugby, the club would welcome also new faces, looking a funny opportunity to play rugby without contact.
Feel free to have a try, in case of interest.

Competitions for Touch rugby would be proposed when days will be warmer, keep following up to get all news.

Senior side has the Slovak domestic championship, plus two matches set against English teams, at home. As well, we are still in good partnership with the Austrian league to have additional fixtures against Vienna. We are also looking for men willing to be engaged in competition (full registration, full contact match, regular trainings, and travelling expenses to cover).

Our women side is growing up slowly but surely, thanks to a strong friendship and connection within the crew. Few fixtures would be available for the ladies, thanks to a partnership with other clubs. Keep in touch with us as well to get more details.

More than a rugby club, the Rugby Klub Bratislava is a sport family, where you can meet people, have a drink, and share great moments.
If you don’t feel confident and scared about rugby you have seen on Youtube, get in touch with the RKB management to learn more about the real amateur rugby, safe and very friendly.

Rugby ragby Bratislava Slovakia Europe Sport club American Football Skola Slovensko Rugby Club Donau Wien Austria